Етапи розробки веб-сайту

Розробка сайтів, в тому числі «під ключ», є найбільш затребуваною послугою серед клієнтів веб-студій. Пояснюється це просто: зручно і вигідно, веб-сайт це один з самих вдалих методів просування бізнесу.

Створення сайту зазвичай відбувається за наступною схемою:

1. Клієнт повідомляє все, що він хоче бачити на своєму сайті. Фахівці веб-студії з’ясовують цілі майбутнього веб ресурсу, завдання, що стоять перед ним. При необхідності проводиться аналіз сайтів конкурентів, виявляються їх достоїнства і недоліки.
2. Укладення договору. Узгоджуються технічне завдання, календарний план розробок, етапи, після закінчення яких відбуватиметься контроль. Вибирається ім’я сайту, реєструється домен.
3. Створення дизайну сайту (при необхідності розробляється кілька варіантів). Якщо передбачається створення великого порталу або замовник хоче побачити структуру сайту у всіх деталях, то розробляється інтерактивна карта сайту, по якій пізніше створюється дизайн.
4. Верстка макетів сторінок сайту.
5. Програмування функціоналу сайту з урахуванням пошукової оптимізації, налагодження системи керування (CMS), підготовка необхідних інструкцій для клієнта.
6. Публікація в Інтернеті, прив’язка до домену, виділення майданчика, де буде працювати сайт, настроювання пошти на вибраному домені.
7. Здача сайту, кінцеве тестування, підготовка контенту.
8. Після наповнення сайту інформацією запускаються роботи по просуванню сайту в пошукових системах і збільшення його відвідуваності (так зване “просування сайту”), яке може включати в себе банерну і контекстну рекламу ресурсу.

Всі сайти створюються виходячи з того, що редагувати його зможе будь-який непідготовлений чоловік. Всі розробки ведуться під контролем одного проект-менеджера, і клієнт завжди знає, на якому етапі зараз знаходяться роботи. Точна вартість сайту визначається після складання кошторису.
Замовити створення сайту, просування сайту або розробку фірмового стилю (логотип) дуже просто. Зверніться до співробітників веб-студій будь-яким зручним для Вас способом.

Клієнти часто запитують : “А скільки коштує зробити сайт?”. Але це все одно що запитати: “А скільки коштує побудувати будинок?”. Щоб назвати ціну за створення сайту, необхідно з’ясувати, який саме сайт Вам необхідний. Можливо, це буде простий сайт візитка з десятком текстових сторінок. Або ж Ви хочете замовити інтернет-магазин. А може бути, Вашій компанії потрібен великий портал для організації спілкування співробітників з різних філій.

Добавить комментарий