Ідеї ​​маркетингу автоматизації

Ідеї ​​маркетингу автоматизації

Сучасна технологія робить автоматизації маркетингових процесів простіше, ніж коли-небудь.
Автоматизація маркетингових процесів дає вам більше часу, щоб зосередитися на інших заходах в той же час залишатися на зв’язку з потенційними і реальними клієнтами. Щоб бути успішним за допомогою автоматизації маркетингу для поліпшення продажів і завоювати довіру клієнтів, вам необхідно знайти способи, щоб отримати цінну інформацію, наприклад, провести брендінг території. В іншому випадку, деякі з ваших тактик автоматизації маркетингу можуть здатися більш як спам, а не статі з пропозиціями вашої компанії.
Заохочення людей, щоб зареєструватися для вашого маркетингу електронної пошти повідомлення має важливе значення в перетворенні перспективи в клієнтів в довгостроковій перспективі. Автоматизувати процес реєстрації електронної пошти, щоб відвідувачі вашого сайту миттєво отримаєте довгоочікуваний відповідь, як тільки вони забезпечують свою адресу електронної пошти. Це також дозволяє негайно і автоматично відправити їх кінчик аркуша білого паперу, або купон ви запропонували в якості бонусу за реєстрацію вашого списку розсилки. Забезпечити халяву шляхом вбудовування посилання на документ або друку купона у вітальному листі.
Email маркетинг

Використовуйте програму управління електронної пошти відправляти персоналізовані повідомлення в вашу базу даних адрес електронної пошти. Контактів електронної пошти системи, такі як ті, які пропонують постійний контакт і дозволяють створювати електронні листи, використовуючи готові шаблони, які дозволяють вам ввести свій власний примірник, логотип і графіки. Електронні листи є персоніфікованими з ім’ям одержувача, тому вони привертають увагу читача. Контактні системи також дозволяють відстежувати, хто відкрив електронну пошту і які посилання вони натискали на так що ви можете поліпшити свої зусилля з продажу.
Програмне забезпечення управляє взаємовідносинами з клієнтами

Замість того, щоб покладатися на календарі або письмові замітки про кожну перспективі ви звернетеся, здійснювати управління взаємовідносинами з клієнтами використовуючи програмне забезпечення. Програмне забезпечення дає Вам автоматизований спосіб відслідковувати клієнтів і потенційних покупців. Програмне забезпечення  для малого бізнесу, містить поля для заміток, так що ви можете переглянути всю інформацію, яку ви зібрали про кожного проспекті і замовником. Ви можете тягнути списки перспектив вам потрібно зателефонувати за останньою дати ви зв’язувалися з ними. Програмне забезпечення відстежує історію продажів клієнтів, в тому числі заявок і пропозицій, наданих вами, так що ви можете швидко переглянути інформацію. Програмне забезпечення також дозволяє автоматизувати процес налаштування і розсилки персоналізованих листів продажів і рекламні пропозиції в вашу базу даних.
Відстеження відвідувачів

Додавання коду вашого сайту дає вам спосіб дізнатися про трафік, який відвідує ваш веб-сайт. Після того, як ви додаєте код, ви можете подивитися на автоматизованих звітів, що пояснюють, де відвідувачі прийшли, скільки часу вони проводять на кожній з ваших сторінок і ключові слова, які вони використовували, щоб знайти ваш сайт. Крім того, можна проаналізувати мобільний трафік, що приходять на ваш сайт, щоб отримати свіжі ідеї для оновлення вашого контенту, щоб звернутися до цього технічно підкованих ринку.

Добавить комментарий