«Mr. Playwood» : світ забавок з дерева

«Всесосвіта» побувала на презентації конструктора «Mr. Playwood» та почула про історичні кроки розвитку найбажанішої іграшки сьогодення.

На державному ринку кількість дитячих забавок становить неймовірні масштаби. Сьогодні популярні натуральні, виготовлені з безпечних матеріалів. Це можуть бути екологічні забавки чи хендмейд. Винаходи з деревини і в давнину і нині цінуються понад усі можливі, тому що деревина – екологічно-чистий, зручний у використанні, міцний, довговічний та стійкий до механічних пошкоджень матеріал. Проаналізувавши всі потреби та вимоги сьогодення столичний підприємець Г.Корогодський і його партнер О.Прасол з м.Харків спільно придумали старт-ап «Містер Плей-вуд». Його спеціалізація – механічні конструктори із деревини.

https://fc.vseosvita.ua/000vy6-61c1-940x627.jpg

На ринку продаж України «Mr. Playwood» з грудня 2016-го і сьогодні нараховує одинадцять моделей конструкторів механічної дії з дерева, що мають практичне застосування. Основний пункт виготовлення у м.Харків, а створюють кожну окрему модель впродовж трьох-п’яти місяців. І хоч конструктор належить до категорії дитячих, проте винаходи компанії призначені і для маленьких і для дорослої вікової категорії.

Для того, щоб детальніше дізнатися про продукт, ініціатори провели презентаційну конференцію. Нашим першочерговим питанням було дізнатися – окрім українського споживача, чи розрахована продукція для міжнародного ринку? Організатори відповіли, що мініатюру з дерева Національного університету у Чернівцях та головний корпус КНУ ім.Т.Г.Шевченка хочуть придбати з великим інтересом та бажанням не тільки для себе, а й близьким, друзям, знайомим, родичам у вигляді пам’ятного закордонного подарунку.

https://fc.vseosvita.ua/000vy7-25ab-940x627.jpg

Сьогодні у продажу наявні моделі на різну тематику – «Архітектурні пам’ятки», «Тваринний світ», «Ґаджети», проте список розширять.

В кінці презентації ініціатори запропонували практичне заняття «Спробуй уявити ідеальний конструктор». Всі присутні презентували модель, що вигадали.

Ми маємо лице, стильну подачу та чудову історію. Разом з тим, коли ви придбаєте нашу розробку – в подарунок отримаєте цілий всесвітній простір, що зростає з деревця, рухається, обертається та живе власним життям, – підкреслив організатор.

У підсумках заходів народились певні висновки. Пан Євген підкреслив, що всі обговорені аспекти та ідейні пропозиції винахідники в обов’язковому порядку проаналізують та обговорять, аби використати їх у виробництві інших моделей.

https://fc.vseosvita.ua/000vy8-330e-940x627.jpg

Гарною несподіванкою для всіх виявились дивовижні презенти від виробника «Mr. Playwood». Сьогодні всі могли власноруч виготовити фігурки екзотичних тварин чи архітектурних пам’яток та переконатися у тому, як блискавично швидко нам це вдалося.

Подія нас приємно здивувала. Всі залишились небайдужими та натхненними.

Дуже незвично було дізнатись, як планує роботу та нові винаходи така творча та креативна компанія. Ми ще раз переконалися, що її працівники – незвичайні, добрі, дружелюбні, творчі особистості , що надихають.

Ми від всієї душі бажаємо високих злетів компанії на державному рівні та міжнародному поприщі, а ще сил, уяви, фантазії та величезного натхнення винахідникам такого корисного проекту.

Добавить комментарий